sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Fedor, Fedora
Meno: 

Heslo: 

Registrácia

Profesionálny výklad snov
Umožnuje objednať si profesionálny výklad snov, prípadne snových symbolov.

Moj-snar.sk denne hľadá odpovede na otázky ukryté v snoch. Profesionálny výklad snov je tu pre Vás, aby pomohol odhaliť tajomstvá podvedomia a lepšie pochopiť ľudskú myseľ. Ak máte záujem o profesionálny vyklad sna, pokračujte.

Profesionálny výklad sna je nadštandartná služba spoplatnená sumou 15€. Vďaka prehľadnému systému zliav však máte možnosť získať až 50% zľavu (7,5€). Je preto iba na Vás akú zľavu chcete! Výklad Vám zašleme do 7 dní od zaplatenia.

Ak si prajete pokračovať, stlačte
Váš sen
Dobry den, pisem sen bezprostredne po prebudeni, pretoze ma velmi rozruzil. Riadila som auto a vedla mna v predu sedel maly 8 rocny chlapec, brat. Zrazu nam velmi pomaly voslo auto do protismeru. Myslela som, ze smer zmeni. Avsak nezmenil a narazili sme. Cele sa to odohravalo velmi pomaly. Pri naraze ten chlapec pritlacil o sedadlo mojho psika, ktory sedel za nim a ten zafnukal. Potom nas to auto tlacilo do priekopy a mne sa nejaky sposobomm zatiahnutim rucnej brzdy podarilo to zvratit. Myslela som si z pociatku, ze ten vodic bol cudzinec, ale nebol. S autom sme odisli na parkovisko, aj ten vodic, a cakali na policiu. V tom prisla mama a poslala ma po nejake papiere k otcovi, ktory byva blizko. Chlapec mal zakrvavenu hlavu, no ked prisla mama uz bola ako keby zahojena. Krv na nej nemal. Mama isla za otcom so mnou, sedela vzadu aby sa skryla. Pocas cesty som citila, ze je volant pokazeny, auto tahalo do nejakej strany. Otca som nasla opiteho, je alkoholik uz roky. Ten nastupil do auta a odviezol nas na cintorin. Mama do neho rypala. Vsiel vonku, chcel jej ublizit a ja som na nu kricala, aby vzala kluce a ihned nastartovala, zatial, co ja som sa snazila tahat otca, ktory uz lezal na zemi. Zobudila som sa. Moj pohlad sa velmi silno zameral na SPZ druheho auta. Na mieste skratky mesta bolo pismeno Ť a potom na mieste cisel T.

Náš výklad
Výklad je výkladom spracovania podinformácií v podvedomí a vo vedomí jedinca. Sen je proces spracovania všetkých podnetov, ktoré riešime, prežívame. Je to ako balík všetkých obáv, snahy, dobroty i strachu, vedomého snívania, predstáv a tď. Váš sen odzrkadľuje vašu situáciu a postavenie v rodine. Tým, že máte skvelého partnera, čo potvrdzuje aj to, že sa neobjavil vo vašom sne, podvedome cítite z jeho strany oporu, no zo strany rodiny naopak zastávate úlohu vodcu. Viesť auto, s pridruženým pocitom zodpovednosti za brata (8), je znak toho, že vám nie je ľahostajný jeho osud. Vy svoj život zmeniť viete, ale on je len dieťa. Tento strach sa premietol aj do situácie, kde ste síce mala vo sne nehodu a váš brat mal spočiatku zranenie, ktoré neskôr zranením nebolo. Počas snívania sa totiž podvedomie ubezpečilo, že brat je v bezpečí, čo aj je pravda. Predpokladám, tiež vtedy spal, ako vy. Takže táto časť sna, je konzultácia vedomia a podvedomia, kde sa spájali informácie strachu, a obáv z budúcnosti. Psík je len doplnkom podvedomého strachu, kde máte potrebu chrániť krehké bytosti. Pocit, koho skôr mám zachrániť? Je to prirodzené. Viete, čo sa deje vo vašej rodine, vnímate problém alkoholizmu vášho otca, čo nie je príjemné ani pre vás, ani pre vašu mamu, brata. Polícia vo sne, je spojený podvedomí pocit istoty a potreby získať túto istotu a riešiť veci spravodlivo. Vodič, ktorý do vás vo sne nabúral, je stelesnením všetkého, čo vás ťaží. Preto skočil vo sne obraz, na vysvetlenie, že je cudzinec, no nakoniec to cudzinec nebol, takže ide čisto o vaše subjektívne obavy. U vás sa spojil aj strach vašej maminky, ktorá to nemá iste ľahké. Alkoholizmus nie je ľahký v žiadnej rodine. Útek vás a vašej maminky, je útekom a snahou zmeniť vaše životy. Obe si uvedomujete, že ak sa situácia s vašim otcom nezmení, dôsledok je viac než jasný. Preto sa vo vašom sne objavil cintorín a práve preto ste videli otca ležať na zemi, a snažili sa ho ťahať preč. Vaša snaha zachrániť otca je v podvedomí veľmi silná. Písmeno T, alebo Ť, je podvedomím zrkadlom vedomého uvedomia závažnej rodinnej situácie. V podstate vám sen a vaše podvedomie dalo najavo, že sama veci neutiahnete, keďže vaša maminka už nemá síl. Svedčí o tom to spomínané rýpanie. Rýpanie je spôsob komunikácie, ak už človek nemá síl vysvetľovať, chápať a vciťovať sa. V bežnom živote, veci chcete riešiť ľahšie, no prežívate ich ťažko. Taktiež je to signál, upozornenie vášho podvedomia, aby ste sa nepreťažili, o čom jednoznačne svedčí náznak pádu do priekopy, ktorý sa vo sne neudial, keďže to bol len spôsob podvedomia, kde vás upozorňuje na prípadné zaťažkávajúce udalosti. Nuž a na záver, hore hlavu Natália, je zrejmé a vaše podvedomie si je isté, že veci zvládnete. Jasný dôkaz je samotné riešenie situácií vo vašom sne. Reakcie boli primerané a jasne flexibilné, čo je výborné.

Prečitajte si ďalšie zverejnené výklady
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V Y X W Z

Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk