sme aj na facebooku!

Dnes majú meniny Fedor, Fedora
Meno: 

Heslo: 

Registrácia
Tip: Viete že po prihlásení si môžete vybrať vlastný design stránky?

Profesionálny výklad snov
Umožnuje objednať si profesionálny výklad snov, prípadne snových symbolov.

Moj-snar.sk denne hľadá odpovede na otázky ukryté v snoch. Profesionálny výklad snov je tu pre Vás, aby pomohol odhaliť tajomstvá podvedomia a lepšie pochopiť ľudskú myseľ. Ak máte záujem o profesionálny vyklad sna, pokračujte.

Profesionálny výklad sna je nadštandartná služba spoplatnená sumou 15€. Vďaka prehľadnému systému zliav však máte možnosť získať až 50% zľavu (7,5€). Je preto iba na Vás akú zľavu chcete! Výklad Vám zašleme do 7 dní od zaplatenia.

Ak si prajete pokračovať, stlačte
Váš sen
Dobrý deň, mala som sen v ktorom som sa mala vydávať a nemal to byť môj priateľ bol to spevák. Neviem prečo som súhlasila so sobášom keď som vedela že milujem svojho priateľa. Keď už nastal ten deň som mala stresy a všetko okolo toho mi vybavovali ostatní. Keď už som si obliekala svadobné šaty a pozrela som sa do zrkadla videla som že mi boli o číslo väčšie. Ako som prišla k oltáru môj nastávajúci mi zaspieval, no ale povedala som mu? keď dospieval, že si ho nemôžem zobrať. Zrazu sme sa ocitli u nás v kuchyni a som sa mu ospravedlnila a pochopil ma, no nikde som nemohla nájsť svojho priateľa a niečo ma k nemu ťahalo.No aj tak sme šli s tým chalanom čo som s ním mala mať svadbu na vyhliadku na aute no ako sme tam prišli zbadala som môjho priateľa a utiekla som a ako som utekala dolu kopcom zrazu som spadla do bazénu no aj keď som vedela plávať ma vytiahol z vody chalan s ktorým som mala mať svadbu a zasa mi začal spievať. A tak skončil môj sen.

Náš výklad
Nuž milý sen, pravdu povediac. Podľa bežných snárov vidieť sa v svadobných šatách znamená opak, negáciu. Lenže váš sen mal hlavu a mal pätu. Z toho usudzujem, že u vás bola podvedomá komunikácia presne a detailne riadená vedomým myslením. Teda uvažovaním. Je to dobré ak to viete, pretože ak na sebe popracujete dokážete to časom, túto danosť zúžitkovať aj v profesnej oblasti. Cvičte vašu schopnosti.

Ohľadne sna. Kedže ide o detailný proces spracovania vedomia, teda bežného vnímania, prosím postavte sa k snu ako k informáciám, ktoré vám majú napovedať o vašom partnerovi. To, že sa v sne objavil druhý muž a mali ste sa za neho vydávať, značí vašu nerozhodnosť. Spev je len balzam na informácie. To kvôli tomu, aby ste sa nezľakli. Je to signál, že ak uvažujete nad sobášom s partnerom, je na mieste sa otvorene s ním porozprávať, či je vaša túžba obojstranná. A prípadne sa mu priznať o vašej skvelej danosti a to o vašej predstavivosti. Útek, odmietnutie, iný muž miesto partnera, značí len jedno. Nie ste tak spokojná, ako potrebujete. I keď nepochybujem, že partnera máte skvelého. Aj to vám dalo na vedomie vaše podvedomie. Ktoré znaky? Pochopenie. Bol pri vás. Nechceli ste si vziať iného, lebo to nebol on. A to je dobré. Len popracujte na detailoch. Je to taktiež signál, že ste žiadaná. Preto sa vo vašom sne objavil iný muž. totiž úplne stačí ak prejdete v realite po ulici a niekto si niečo o vás pomyslí, podvedomie to zachytí a vám sa to ukáže vo sne, ako pokus spracovať tento podnet. Odporúčam vám, predtým ako sa vydáte, vyložiť partnerovi karty na stôl. A nech i on urobí to isté. Totiž niekto vo vašom okolí má vnútorný pocit, že vás treba zachraňovať. Preto ten bazén. A je to myslené v dobrom. Verím, že to dopadne k spokojnosti a ,že odsledujete nové skutočnosti vo vašich snoch.

Prečitajte si ďalšie zverejnené výklady
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V Y X W Z

Aurora International, s. r. o. URLka.sk Kamnarande.sk